slub-na-dominikanie-dekoracje

Lazurowy krystaliczny ocean, biały delikatny, miękki piasek, bujne zielone plamy i błękitne niebo to idealna oprawa ceremonii ślubnej na plaży. Ale jak to się mówi nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej i tutaj do gry wchodzą nasi koordynatorzy ślubni, którzy zadbają o każdy detal, każdy szczegół.

ślub na Dominikanie - dekoracje

Wraz z para młodą zaczynamy od wyboru dominującego koloru i wyboru stylu dekoracji ceremonii. Od oczekiwań par zależy czy efektem będzie klasyczna elegancja, czy też nie ujęta w żadne ramy dekoracja, powstała na indywidualne zamówienie naszych klientów.

slub-na-dominikanie-dekoracje-2

Mnogość ślubnych stylów oraz naszych niezliczonych pomysłów pozwala na przebieranie w poszczególnych kolorach i motywach. Możliwości rozpoczynają się od klasycznej bieli z delikatnymi dodatkami w pudrowym różu poprzez karaibskie turkusy i morskie granaty, aż na głębokim kobalcie i odważnym fiolecie kończąc. Niezwykle popularne i lubiane kwiatowe aplikacje świetnie komponują się z egzotyczną urodą plaży, a naturalne elementy dekoracyjne z muszli, rozgwiazd i koralowców dopełniają całości tropikalnego krajobrazu.

slub-na-dominikanie-dekoracje-3

Doskonale wiemy jak ważne są szczegóły i z doświadczenia wiemy, które elementy są istotne aby efekt końcowy spełniał, a często przekraczał oczekiwania naszych klientów.

slub-na-dominikanie-dekoracje-4

Kieliszki do szampana, buteleczki do symbolicznej ceremonii piasku, egzotyczne muszle, starannie przygotowane bukiety, wianki, korsarze czy torty weselne nadają charakteru i jakości naszym dekoracjom. Dla naszych par tworzymy z pasją perfekcyjną oprawę ceremonii ślubnych aby w tym wyjątkowym dniu każdy szczegół pasował do siebie i zachwycał.

slub-na-dominikanie-dekoracje-5

Sprawdź naszą ofertę: śluby za granicą i pozwól nam stworzyć wyjątkową ceremonię ślubną!

ślub na Dominikanie - dekoracje