Saona LUXURY VIP All Inclusive +

Najlepsza i najbogatsza wersja SAONY na całym wybrzeżu.


Wybierając taki wariany wycieczki na Saonę możemy być pewni co będzie zawierała cena:

  • zwiedzanie miasteczka Altos de Chavon – w cenie bilet wstępu
  • Bardzo komfortowy szybki katamaran  z toaletami, 2 zadaszone pokłady, kamienny bar, prysznice ze słodką wodą, leżanki na pokładzie słonecznym, siedzenia pokryte z przyjemną tapicerką, 3 silniki o mocy 300hp każdy, bardzo bezpieczny – brak obowiązku zakładania niewygodnych kapoków, idealny dla dzieci –  niezatapialny i „faloodporny”,
  • Kameralna plaża na Saonie, szczególnie piękna, daleko od masowych zatłoczonych plaż
  • Alkohole, drinki alkoholowe, napoje bezalkoholowe zawarte w cenie
  • Wcenie obiad z dedykowanym stolikiem dla grupy, serwis na wysokim poziomie z elegancką zastawą i metalowymi sztućcami, (firma nie używa styropianowych talerzy, plastikowych noży i widelców oraz jednorazowych kubeczków) oddzielny bufet dla grupy (brak długich kolejek w trakcie lunchu)
  • Langusta jest wliczona w cenę, na 1 osobę dorosłą – 1 cała langusta, nie tylko degustacja langusty jak u innych
  • Na pokładzie katamaranu poczęstunek także w cenie
  • Wydłużony czas pobytu na pięknej Saonie, który jest głównym celem wycieczki. Dzięki szybkości katamarnu (wraca się około 45 minut, inne nawet do 3,5 godziny) zaoszczędzamy sporo czasu na zabawę na wyspie.
  • W rejonie Punta Cana, Uvero Alto, Cbeza de Toro, Bayahibe odbiór bezpośrednio z hotelu w cenie
  • na wycieczce obecny jest polski przewodnik z firmy Tropical Sun Tours

Przebieg i szczegółowy opis wycieczki:

Karaibską przygodę rozpoczynamy unikalnym miasteczkiem Altos de Chavon, które zostało zbudowane z koralowca na wzór włoskiej architektury z XVI wieku. Zachwycająca zabudowa z kościółkiem św. Stanisława Kostki, monumentalnym amfiteatrem i ciasnymi uliczkami w stylu weneckim,. Po zwiedzaniu docieramy autokarem do bajecznie położonego portu w Bayahibe. Stamtąd rusza karaibska przygoda kierując się do Niezwykłego miejsca o nazwie „Piscina Natural”, zwana również największą „wanną Karaibów” z niesamowicie turkusową wodą i białym piaskiem.
W tej wspaniałej scenerii serwowany jest poczęstunek podczas kąpieli – goście otrzymują drinki i napoje w trakcie relaksu w wodzie. Po kilkudziesięciu minutach wyruszamy w kierunku najpiękniejszej karaibskiej plaży Sueño del Caribe i po 20-minutowym rejsie docieramy na miejsce prawdziwego RAJU NA ZIEMI! Do dyspozycji pozostaje otwarty bar z alkoholami i napojami, obiad  oraz przepyszna langusta z grilla dla osób dorosłych.
Prawie trzygodzinny pobyt na tej bajkowej plaży pozwala na indywidualne spacery po dzikich miejscach porośniętych tropikalną roślinnością i pochylonymi w pokłonie kokosowymi palmami. Niezapomniane chwile tych scenerii można utrwalić na profesjonalnych sesjach fotograficznych (które trzeba zgłosić podczas kupna wycieczki).

Cena jest uzależniona tego czy kupujemy tę wycieczkę w pakiecie czy „solo” i waha się od 97,99 – 109.99 USD