slub na karaibach

Dominikańska plaża to idealne miejsce na zorganizowanie tropikalnego ślubu. Dlaczego? Powodów jest kilka:
Przede wszystkim warunki meteorologiczne. Słońce, bogactwo kolorów, karaibska aura, którą można obserwować na Dominikańskiej plaży… Trudno wyobrazić sobie lepszą scenerię na dzień ślubu. Ładna pogoda w Dominikanie jest niemalże gwarantowana. Mało kto chce ryzykować ślubem w chłodzie i deszczu. Zwłaszcza, że nie często zdarza się okazja na powtórzenie tej ceremonii.
Wspomniane wcześniej kolory czyli biel piasku, turkus wody i błękit nieba to kolejny przyczyna wyboru romantycznego ślubu w tropikach. Roślinność. Każdy marzy o sesji ślubnej wśród palm kokosowych z bukietem panny młodej z kwiatów plumerii.

wedding

Muzyka na żywo grana przez charyzmatycznych Dominikańczyków nadaje całej imprezie charakteru, a latynoski nastrój rozluźni parę młodą i pozwoli jej cieszyć się tym wyjątkowym dniem. To wszystko jest nie tylko wielkim przeżyciem, ale też pięknie wygląda na ślubnej sesji fotograficznej, na którą każdy się decyduje.
Przy wyborze plaży należy kierować się kilkoma czynnikami. Przede wszystkim położenie. Duże znaczenie ma czy ceremonia odbędzie się przy plaży hotelowej czy kameralnej, oddalonej od tłumu turystów. Trzeba również pomyśleć o słońcu. To pod jakim kątem padają promienie słoneczne ma duży wpływ na sesję ślubną. Dlatego należy wybierać odpowiednie godziny. Kolor piasku i wody, egzotyczna roślinność… Nie wszystkie plaże Dominikany są dobrą scenerią do ceremonii.. Dopełnieniem całości są dekoracje, które muszą być odpowiednio dobrane do danej uroczystości.  Lista dodatków jak choćby muzyczne trio, szampan, tort, egzotyczne owoce, konie i inne niespodzianki to przysłowiowa wisienka na torcie, która sprawia że ślub wygląda jak z bajki.

slub na plazy